HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Eğer bir gün sizin hayatınız için tüm doktorlar " Artık yatağa bağlı kalacaksınız" deseydi,ne yapardınız ?İşte hikayenin en travmatik yeri burada başlıyor. En travmatik diyorum çünkü öncesi ve sonrasında hayatın kötü süprizleri asla hız kesmiyor. Tabi hikayemizin Kahraman'ının bu denli güçlü olabileceğini bilseydi şu meşhur kahpe felek eminim ki daha en başından hedef değiştirirdi .

1995 yılında vahim bir trafik kazası kayıtlara geçerken, kazadan kurtulmayı başaran kişinin omur iliğinde meydana gelen kırığın ne denli muhteşem bir mucizeye engel olamayacağını henüz tıp tarihi dahi bilmiyordu.

Hayatın tüm acılarına bir de yatağa bağlı kalma durumu eklenmiş olsa da hiç birşey onun hayallerine ve hedeflerine ulaşmasına engel olamazdı. Nitekim öyle de oldu. Doktorların "Yaşayan Mucize" tam da sizsiniz dediği ve sadece elinde avucunda biriktirebildiği parasıyla küçücük bir dikiş makinası alabilen Kahraman'ımız, şimdilerde 2 mağazası ile sektöründe gerek tasarımları ile gerekse dünya standartlarında  ki hizmet estetiği ile de ilham vermeye devam ediyor.

Adıyaman'da kısıtlı imkanlarla büyümesi, erken yaşta evlenmesi, anne olması,... Vb. gibi pek çok sebebin hiç birisine takılmadan sadece azimle hiç vazgeçmeden, umut ve hayallerini büyütmeye çok çalışarak devam etti. Hedefine giden yolun ilk başlangıcında, eğitiminin ya da sektöre dair tecrübesinin olmaması, pek çok imkansızlığı önüne hep bir engel olarak çıkartılmaya çalışılmış olsa da o asla pes etmeden her bir engeli kendini geliştirmeye yönelik bir fırsata çevirmeyi başardı.

Yetenek muhakkak ki önemliydi ancak hedefi için çıktığı bu yolda, emsalsiz yeteneği ile bıkmadan usanmadan, gece gündüz, azimle çalışmaya devam etmesi ve asla pes etmeye niyetinin olmaması en önemlisiydi. Yıllar içerisinde, attığı her adımda kendisini ve yeteneğini uluslararası bir vizyon dahilinde geliştirmeye devam etti. Öyle ki " Eğer 1 gelinim dahi mutsuz olursa bu işi bırakırım " diyebilecek kadar da mükemmeliyetçilikle, emsalsiz tasarımlarına kusursuz hizmetini ekledi.

"Yaşayan Mucize" Ayşe BAĞDATLI sektöründe 10 yıllık gündüzünü ve 10 yıllık gecesini geride bırakırken, Anadolu yakasının en büyük, özel tasarım Gelinlik Showromu ile de dizilerin ve ünlülerin tercihi olmayı başardı. Gerek işveren gerekse yatırımcı olmanın haricinde ANNE kimliği ile  de örnek olan ve hayatının her alanında önce İNSAN felsefesi  ile yaptığı tüm çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, oğlu Emre BAĞDATLI'nın
2017 yılı itibariyle Emre BAĞDATLI Exclusive markasını da BAĞDAT GROUP bünyesine dahil ederek, hayallerinden asla vazgeçmeyecek bizlere ilham vermeye devam ediyor.

Sosyal Medya